Planner tygodniowy 2022 eagles of success

Lubisz planować i organizować swój czas? 180 strony na 52 tygodnie 2022 roku z widokiem na 365 dni w Plannerze #eaglesofsuccess, które pomogą Ci zaplanować i zrealizować Twoje zadania.

W tej edycji dwie wersje okładki do wyboru:
* satynowa okładka w odcieniu ciemnej zieleni z motywem tropikalnym
* płócienna okładka z dwukolorowym splotem – czerń i biel z czarnymi elementami
Który Tobie przypadł do gustu?

Jaki jest sekret cotygodniowego planowania?

Leży on w perspektywie i kontroli, jaką zapewnia planowanie w systemie tygodniowym Twojemu życiu. Zamiast dryfować, możesz spojrzeć z lotu ptaka na labirynt, który tworzy codzienny harmonogram.

Taka perspektywa pozwala zarządzać codziennymi i często banalnymi zadaniami, a także długoterminowymi planami i celami. Pomyśl o swoim tygodniowym rozkładzie zajęć jak o planie ataku na całe życie: to tutaj opracowujesz taktykę i logistykę, aby urzeczywistnić swoją długoterminową wizję.

Cotygodniowy harmonogram nie tylko pozwala na śledzenie celów biznesowych, ale także pozwala efektywnie znaleźć czas na inne osobiste doświadczenia i kreatywne projekty. Pomaga Ci analizować zadania w kontekście całego tygodnia.

W tym plannerze nie tylko zaplanujesz zadania, ale wyciągniesz z nich wnioski i bogatszy o nie zrealizujesz sukcesywnie kolejne

SPIS ZAWARTOŚCI:

Część ogólna:
✨ Wstęp
✨ Roczne cele priorytetowe – 5 najważniejszych dla Ciebie
✨ Lista 100 rzeczy, które chcesz zrobić w 2022
✨ Kalendarz skrócony na 2022 i 2023 rok
✨ 3 x Projekt plan, czyli miejsce, w którym możesz zaplanować Twoje projekty…i te duże i te małe…bardziej lub mniej wariackie, ale każde warte działania jeśli na myśl o nich Twoje serce zaczyna bić mocniej ?

Na każdy kwartał:
✨ Motto kwartału, motywujące do 90-dniowego planu realizacji celów
✨ Arkusz finansowy, dzięki któremu zaplanujesz miesięczny budżet w ujęciu kwartalnym
✨ Kalendarz kwartalny w formie ułatwiającej planowanie każdego miesiąca
✨ Cel kwartału – zaplanuj go krok po kroku w systemie 90-dniowego plany realizacji celów
✨ DMO – Twoja lista codziennych zadań, które przybliżą Cię do celu
✨ Kalendarz tygodniowy – skompensowany rozkład tygodnia, zawarty na dwóch położonych obok siebie stronach dzięki, któremu będziesz mieć całościowy obraz planów na 7 dni.
Znajdziesz tu miejsce do spisania harmonogramu dnia, zaplanowania zadań, spotkań, wiadomości, follow-up’ów, a także afirmacji, pracę z nowymi, dobrymi nawykami oraz zakończenie dnia wdzięcznością, bo nie człowiek szczęśliwy jest wdzięczny tylko człowiek wdzięczny jest szczęśliwy!
✨ Podsumowanie kwartału – podsumuj działania z 90-dniowego planu realizacji celów, wyciągnij wnioski z całego kwartału i przenieś je w praktykę, gdy będziesz planowała kolejne 3 miesiące.

Cześć końcowa
✨ Plan urlopowy
✨ Notatki

Przekartkuj i sprawdź jak wygląda Planner tygodniowy 2021!